Usługi

Przeprowadzki

 

Przeprowadzki

Jeśli szukają Państwo firmy, która szybko, solidnie i w pełni profesjonalnie przewiezie meble oraz wszystkie sprzęty domowe, warto skorzystać z naszej oferty. Firma Vicaro jest młodym przedsiębiorstwem, które już zdobyło niemałą grupę stałych współpracowników i klientów. Aby nadążać za wymaganiami zarówno rynku, jak i naszych zleceniodawców, stale poszerzamy ofertę oraz rozwijamy zaplecze samochodowe i sprzętowe. Obecnie dysponujemy różnego rodzaju samochodami dostawczymi, przeznaczonymi specjalnie do transportu mebli, wyposażonymi w podnośniki ułatwiające załadunek i rozładunek. Pozwala nam to wykonywać zróżnicowane zlecenia.

Właśnie dlatego wprowadziliśmy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju przeprowadzek. Świadczymy usługi nie tylko dla osób indywidualnych, ale i dla firm, urzędów czy zakładów produkcyjnych. Klienci cenią sobie indywidualne podejście, konkurencyjne ceny oraz szybkość realizacji. Przewozimy kompletne wyposażenie mieszkań, domów, biur czy fabryk. Poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi przeprowadzkami – niezależnie od gabarytów czy liczby transportowanych mebli. Nasi pracownicy zajmują się całym procesem oraz służą radą i pomocą we wstępnym przygotowaniu mebli do transportu. Ważne jest, by wszystko było odpowiednio zabezpieczone i unieruchomione, ponieważ niekontrolowane przemieszczanie się towaru podczas transportu może doprowadzić do jego uszkodzenia czy nawet zniszczenia.

Pierwszym etapem powinno być usunięcie zawartości z szaf, komód i innych elementów wyposażenia, należy także usunąć z wnętrza wszelkie ruchome elementy, które mogłyby naruszyć mebel lub urządzenie. Następnie pracownicy za pomocą folii, tektury, koców lub specjalnych osłon narożnych zabezpieczają przewożony towar. Po umieszczeniu go w samochodzie dostawczym zazwyczaj trzeba jeszcze wprowadzić kilka poprawek minimalizujących ryzyko przesunięcia. Po dowiezieniu na miejsce wszystkie elementy są wnoszone przez nasz personel do wyznaczonego budynku. Na życzenie klienta możemy również zająć się montażem mebli.

 

Vicaro - Przeprowadzki, Transport Bagażowy
kylos