Usługi

Taxi Bagażowe

Taxi bagażowe
Mimo że nasza firma jest obecna na rynku dopiero od niedawna, już zdążyła sobie zaskarbić życzliwość wielu klientów, którzy nie tylko sami chętnie korzystają z naszych usług, ale i polecają nas innym. Dzięki solidności, wysokiej jakości i pełnemu profesjonalizmowi udało nam się również nawiązać stałą współpracę z licznymi firmami – także tymi z naszej branży, czyli transportowymi. Pozwala nam to lepiej się dopasować do oczekiwań i wymagań klientów, a jednocześnie poszerzyć wachlarz proponowanych świadczeń.  
Do naszych bliskich kooperantów należy znana i ceniona w regionie firma Taxi Plus, która zajmuje się przewozem osób. Vicaro uzupełnia jej ofertę o transport bagażowy. Bardzo często z tej opcji korzystają osoby wybierające się w podróż na przykład samolotem i zabierające ze sobą większy bagaż. Świadczymy też usługę przewozu różnego rodzaju materiałów, których waga lub wielkość uniemożliwiają ich dostarczenie za pomocą samochodu osobowego. W tym celu wykorzystujemy flotę naszych samochodów dostawczych – zarówno dużych, kontenerowych ze specjalnymi windami załadowczymi, jak i tych nieco mniejszych busów. Każde zlecenie jest indywidualnie analizowane przez naszych przedstawicieli i zgodnie z wynikiem proponujemy najskuteczniejszy środek i sposób transportu bagażu.
Dotychczas wykonywaliśmy zlecenia dla bardzo różnorodnych firm, dzięki czemu możemy pochwalić się naprawdę dużym doświadczeniem. Wszelkie powierzone nam przedmioty zostaną dostarczone w sposób maksymalnie ograniczający ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń czy zniszczeń. Nasi odpowiednio przeszkoleni pracownicy zabezpieczą każdy przedmiot, każdą część bagażu stosownie do potrzeb. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom gwarantujemy, że nawet delikatne czy kruche towary dotrą na miejsce w całości. Firma Vicaro przewozi także bagaże niestandardowe.
Aby ułatwić Państwu korzystanie z usług zarówno naszego partnera, jak i naszych, obydwie opcje można zamówić pod jednym numerem telefonu. Jest to znany dotychczas numer Taxi Plus: (42) 6500 500.

Vicaro - Przeprowadzki, Transport Bagażowy
kylos