Usługi

Transport i montaż mebli

Transport i przewóz mebli

Firma Vicario działa na terenie województwa łódzkiego i zajmuje się szeroko pojętym transportem – w naszej ofercie znajduje się bowiem nie tylko przewóz osób, ale i wszelkiego rodzaju bagaży. Wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć zarówno na profesjonalizm i dokładność, jak i szybkość wykonywania usług. Ponieważ staramy się za każdym razem jak najlepiej sprostać stawianym przed nami zadaniom, do wszystkich klientów podchodzimy w sposób indywidualny i dopasowujemy się do aktualnego zapotrzebowania.

Bardzo popularną usługą, którą również proponujemy naszym klientom, jest możliwość odbioru mebli, sprzętów RTV czy AGD ze sklepu i dostarczenie ich bezpośrednio pod wskazany adres. Nie wszystkie sklepy meblarskie i elektroniczne oferują swoim klientom transport i dowóz towarów na miejsce, a nie każdy mebel czy urządzenie można przewieźć we własnym zakresie, na przykład samochodem osobowym. Najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest skorzystanie z naszej pomocy. Ponieważ zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i zaufanych pracowników, mogą być Państwo pewni, że każdy zamówiony towar dotrze bezpiecznie na miejsce.

Usługa przewozu mebli może być także połączona z ich wniesieniem czy nawet rozstawieniem. Każdy mebel jest stosownie zabezpieczany zarówno przed transportem, jak i podczas wnoszenia, tak aby nic nie uległo uszkodzeniu. W tym celu posługujemy się odpowiednim sprzętem, takim jak hydrauliczne podnośniki, oraz wyposażeniem pomocnym przy przewożeniu delikatnego towaru – kocami przemysłowymi, folią bąbelkową, kartonami czy skrzyniami.

Dodatkowo, jeśli zachodzi taka potrzeba, nasi pracownicy chętnie służą pomocą w zakresie montażu mebli. Dzięki temu w krótkim czasie można korzystać z zakupionych towarów. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż nasz personel ma duże doświadczenie w składaniu mebli, ich mocowaniu i podpinaniu rozmaitych urządzeń. Dokładamy też wszelkich starań, by koszty naszych usług za każdym razem były konkurencyjne i by nie obciążały Państwa budżetu.

 

Vicaro - Przeprowadzki, Transport Bagażowy
kylos