Usługi

Transport kas pancernych

TRANSPORT KAS PANCERNYCH

Oprócz standardowych świadczymy nietypowe usługi transportowe. Nasza firma oferuje szeroką gamę usług transportowych w tym również transport ciężarowy obejmujący przewóz przedmiotów o tak nietypowych gabarytach jak: sejfy, szafy pancerne, fortepiany, czy pianina. Dysponujemy odpowiednim do tego sprzętem oraz długoletnim doświadczeniem w przewożeniu tego typu ładunków.
W transporcie kas pancernych lub też sejfów oraz szaf pancernych problemem jest przede wszystkim waga i gabaryty transportowanego przedmiotu. Podobnie jak w przypadku transportu pianin i fortepianów, ekipa transportowa składa się z przynajmniej czterech doświadczonych i preszkolonych w tym względzie osób i posiada na swoim wyposażeniu wózki oraz pasy. Do zabezpieczenia przedmiotu ciężkogabarytowego używamy pasów, folii bąbelkowej, foli typu stretch, narożników do mebli, kartonów wielowarstwowych itp.

Tego typu przedmioty nie podlegają demontażowi w związku z tym podobnie jak w przypadku fortepianów lub pianin zachodzi czasami konieczność skorzystania z podnośników, wciągarek lub dźwigów przemysłowych. Poza tym ze względu na masę sejfów lub kas pancernych oprócz właściwego zabezpieczenia niezbędne jest również właściwe ich rozmieszczenie w przewożonym pojeździe.
Transport ciężkich urządzeń specjalistycznych wyceniany jest indywidualnie, w zależności od ciężaru oraz od warunków załadunkowych i rozładunkowych jak na przykład: piętra, szerokości klatki schodowej, możliwości podjazdu bezpośrednio pod klatkę, dostepności dopomieszczenia, w którym znajduje sie kasa pancerna lub sejf. Nasza firma gwarantuje bezpieczeństwo usług, solidność i doświadczenie.

Vicaro - Przeprowadzki, Transport Bagażowy
kylos