Usługi

Transport pianin

TRANSPORT PIANIN

Nasza firma oferuje w usługi transportowe pianin i fortepianów. Świadczymy usługi transportowe nietypowe i specjalne. Nasze zaplecze techniczne umozliwia transport i osadzenie we wskazanym miejscu przedmiotów gabarytowych. Dysponujemy odpowiednim do tego sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem w przewożeniu tego typu ładunków. Transport pianin i fortepianów jest specjalistyczną usługą ze względu na ciężar przewożonego instrumentu, ponieważ sam instrument, wagowo kształtuje się od stu pięćdziesięciu do trzystu kilogramów.

Przy przewożeniu tak nietypowych wagowo przedmiotów jak pianina lub fortepiany ważny jest ich załadunek na samochód. Z uwagi na wagę przewożonych przedmiotów oraz ich nietypowe gabaryty, do załadunku wysyłamy najbardziej doświadczonych pracowników, którzy są wyposażeni w odpowiedni sprzęt. Jest oczywiste, że przed transportem należy właściwie zabezpieczyć instrument, wszelkie jego ruchome części. Nasza ekipa posiadać na wyposażeniu takie zabezpieczenia jak: pasy, wózki, folie bąbelkowe.
Z uwagi na wagę instrumentu oraz strukturę obudowy i delikatnego wnętrza, podczas przewozu niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie pozycji, nie pozwalające na przemieszczanie i ewentualne uszkodzenia pianina lub fortepianu.
W wyjątkowych sytuacjach głównie ze względu na bariery architektoniczne, zachodzi konieczność skorzystania z wciągarek lub dźwigów przemysłowych.

Gwarantujemy doświadczenie i bezpieczeństwo naszych usług jak również ich solidność.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Vicaro - Przeprowadzki, Transport Bagażowy
kylos